נתחיל בבקשה מקהל קוראינו: HELP!!!
לעורך זה דרושות מספר שעות שינה ביקום מראה סגור. הוא מוכן לשלם בעדן בנשמות תועות של תוכניתנים אפורים, זהב אבוד של מנכ"לים מרושעים ובמקרה הצורך חתיכות ממקל המטאטא המקורי שתקוע לניל גיימן אתם יודעים איפה. אם אתם תוהים למה זה, אז הנה למה:

אי אפשר לכתוב טור עורך בישראל ולהתעלם ממה שקורה בארץ שלנו, עורך הפאה והגם כן שלו, שולחים חיזוקים וברכות לשחקני התפקידים בצפון, בין אם במקלטים ובין אם בחו"ל. לפחות אנחנו עם, שיודע איך לא להשתעמם במקלט סגור ללא טלוויזיה, גם זה משהו. אני מקווה שחודש הבא כל הבלגן הזה יהיה מאחורינו ולטובה, אבל אחרי שלושים ומשהו שנים של אזרחות ישראלית אני פסימי בנושא. אם אתם תוהים למה זה, אז הנה למה:

מבחינת תוכן יש לנו החודש בפאה מכל טוב (או יותר נכון, מה שהצלחנו לשנורר מהכתבים שלנו). תומר גלעד שלח לנו מאמר לפאה החמישית שעשה לי כאב ראש לא נורמלי, אבל הגם כן עורכת טענה שהיה משהו-משהו ושווה קריאה שניה. שי זלדיס מביא לנו את החלק השלישי בהסטוריית הנשגבים וכנגד גרייף טוען שהוא גורילה ומדבר על משחקי תפקידים. שיהיה, אני ראיתי רובוטים בפנים, אבל אפשר שזה היה רובוטים-גורילות כ- Dual Class או משהו. שחר לנגבהיים שולח לנו השראה בדמות אנשי הצלם וגורודין ממשיך לדבר על השאלה החשובה ביותר במשחקי תפקידים, אבל אל דאגה, חודש הבא הוא יפסיק. אם אתם תוהים למה זה, אז הנה למה:

חודש שקט לכולם,
ערן בן-סער
רולפלייר + 2