גזור ושמור
בחזרה לשער
טובים השניים
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 02/07/2006
קונספט מעניין לדמות יוצאת דופן שניתן לשלב אותה במשחק שלכם בכמה אופנים שונים, בו זמנית ובבת אחת.
המשך >>
רוחות של ערים
מאת שחר לנגבהיים
פורסם בתאריך: 01/02/2006
מי שלא רצה אותו בתור 7ק100, מקבל אותו בתור כתב הרכש החדש והמוצלח של הפאה החמישית: מצוייד בבינה חותכת ובכריזמה 16, שחר לנגבהיים! איש הפרומואים המסתורי הולך לשבת לנוח איזה רגע.
המשך >>
המראה העקומה
מאת יאיר שריג
פורסם בתאריך: 01/02/2006
אם עד כה היה מר שריג מפיקה הנאמן של הפאה, איש חרוץ לשון וחרוף שפתיים, הרי שכעת הוא מבליח בשרטטו -- שלא לומר, שרבטו -- עוד טריק מגניב ששחקני תפקידים יכולים לעשות ממנו משהו.
המשך >>
בית דיונאיי
מאת איתי גרייף
פורסם בתאריך: 02/01/2006
הגזור-ושמור הזה העביר חלחלה עזה למדי באיש הפרומואים המסתורי. חובבי משחקי התפקידים מסוגת דובוני-איכפת-לי, אולי כדאי שידלגו לכתבה הבאה; באשר לאיש הפרומואים, מאז שקרא על בית דיונאיי, הוא מרגיש כאילו הקירות, ככה, איך אומרים, מסתכלים עליו...
המשך >>
קורות חייו של אמדאוס
מאת רן ארד
פורסם בתאריך: 01/12/2005
האם אמבר -- משחק הדייסלס המקורי, המבוסס על טרילוגיית ספריו בת שש מאות החלקים של זילאזני -- חוזר בקאמבק כל כך גדול, עד שהוא עלול להטביע אפילו את קדחת הבחירות האחרונה? שלחנו את רן ארד לעומק המאפליה. הוא חזר עם הדמות המפורטת ביותר שקוראי הטור "גזור ושמור" ראו אי פעם. התמונות -- קשות.
המשך >>
מיכאל
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 16/11/2005
מיכאל עומד
בידו המאכלת
ומביט בי כך;
המשך >>
עתקים למהדרין
מאת מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 01/11/2005
האם יש לכם קרדום לחפור בו? למיכאל יש, ותיכף תראו אותו.
המשך >>
א.א.א.
מאת מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 15/09/2005
אין למערכת שמץ של מושג מה לעשות עם זה, אבל המאמר הזה מקבל מגנב 7 לכל הפחות.
המשך >>
סאמך הגולם
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 03/09/2005
סמאך הוא גולם. מה שאומרים לו הוא עושה. אמרו לו "תעשה מה שאתה רוצה!". מה סמאך יעשה?
המשך >>
סאן אנטון: עיר עצלה (אה, אפלה)
מאת רפאל שין
פורסם בתאריך: 15/07/2005
שלא תגידו אף פעם שרפי פארש! בתור טור משלים לסדרת הפילם-נואר שלו, שאת החלק הראשון שלה תוכלו למצוא כאן, קצת ימינה, רפי הבטיח -- והנה הוא מקיים -- דוגמת עיר אפלה משלימה. אז מה אם זאת לא בדיוק עיר, אלא עשרים? יותר אפילה לכולם.
המשך >>
אינסטנט דמות
מאת מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 15/07/2005
כשהוא נישא על גב הצלחתו המסחררת בטורו הקודם, "למה?" ממשיך הכתב האלמוני מ. גורודין לתאר לנו איך עושים דמויות בלי להתאמץ שייצאו כאילו-מושקעות. ללקק.
המשך >>
למה?
מאת מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 15/06/2005
מיכאל גורודין, ללא ספק האיש ששמו מופיע הכי הרבה פעמים בארכיון הפאה החמישית, עם טיפ זריז שיכול להרים לכולנו נאפסים מצויינים תוך שניות.
המשך >>
קופידון
מאת וינסנט בייקר, ניר שיפר
פורסם בתאריך: 15/05/2005
אחרי ש... אה... שימח אותנו עם "להרוג כלבלבים בשביל השטן," הביא לנו ניר שיפר משחק חברה קטן וקיטשי לקינוח, רק כדי להוציא את הטעם של הפרווה מהפה.
המשך >>
פטריה על החוף
מאת אביעד רוזנבוים
פורסם בתאריך: 01/05/2005
גזור ושמור הוא טור פרקטי: בכל פעם נציג כאן משהו שאפשר לקחת כפי שהוא ולשלב במשחק הנוכחי שלכם, או להשתמש בו כמקור השראה למשהו משלכם. הפעם, וברוח ביגור, אנחנו מביאים לכם פיסה מהפרוייקט של ביגור 5 - המנג"ו.
המשך >>
Powered by Comrax כל הזכויות ובכללן על התכנים המוצגים באתר זה שמורים לכותבים ולעמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל. כל העתקה, לרבות במדיה מודפסת או דיגיטלית, אסורה ללא אישור מפורש. Design by Tryscer