השראה
בחזרה לשער
מין, אלימות וגרפיטי
מאת רפאל שין
פורסם בתאריך: 01/12/2005
האם אמני גרפיטי סוריאליסטים אמריקאים הם באמת זומבים המנסים להדביק את אוכלוסיית שחקני התפקידים התמימה בפסוריאזיס? כתבנו שבארה"ב יצא לחקור וחזר עם מחלת עצמות מסתורית. בדרך -- קבלו את הכתבה היפה ביותר שפרסמה הפאה החמישית מימיה, ומקור השראה שאפילו איש הפרומואים המסתורי מתכוון לעשות בה שימוש בזמן הקרוב בקמפיין שהוא מריץ (לאנשי פרומואים מסתוריים אחרים).
המשך >>
זרעי... מה עכשיו?
מאת גלעד גלזר
פורסם בתאריך: 16/11/2005
בפרוץ הסתיו יש
אנשים המפזרים
זרע אל הקור
המשך >>
זרעי קיץ
מאת גלבוע גלזר
פורסם בתאריך: 01/08/2005
והפעם בפינת ההשראה: זרעי-הרפתקאות, seeds בלעז; כמה רעיונות שאפשר להצמיח מתוכם משחקים חד-פעמיים, קמפיינים וגם פרוייקטים מיוחדים לביגור, אם מרגישים צורך. כמה רעיונות מעוררי השראה לשימושכם.
המשך >>
כנופיות מיאמי
מאת רפאל שין
פורסם בתאריך: 15/06/2005
רפי חוזר! בטור הזה, שהוא השלמה לטור ההשראה הקודם שלו, רפי נותן לנו קצת "בשר" -- שתי תמונות, שתי דמויות לשימושנו -- ומקשה על הקוראים: הפעם בנו אתם את הדמויות לפי העקרונות שלמדנו בפעם הקודמת.
המשך >>
תמונת דמותו
מאת רפאל שין
פורסם בתאריך: 19/04/2005
אם מדברים על גאווה, אז אנחנו בהחלט גאים שרפי שין, ששוהה היום בארה"ב ושולח נשיקות לכל דורשי שלומו, הסכים לכתוב טור לפאה החמישית. ב"השראה" נעסוק בכל הדברים שאפשר למצוא בהם את המשחק; רפי מספר לנו הפעם על תמונות.
המשך >>
Powered by Comrax כל הזכויות ובכללן על התכנים המוצגים באתר זה שמורים לכותבים ולעמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל. כל העתקה, לרבות במדיה מודפסת או דיגיטלית, אסורה ללא אישור מפורש. Design by Tryscer