ויקהלו
בחזרה לשער
צמדים לסיכום ביגור 6
מאת יהונתן זילבר
פורסם בתאריך: 14/04/2006
לפניכם: סיכום ביגור בצמדים של תמונות, כי טווסים מסתובבים בצמדים. או משהו. בעצם, טווסים לא מסתובבים בצמדים. הם מסתובבים לך בין הרגליים כשאתה מנסה לסחוב דברים כבדים מהבניין הירוק לבניין החום, תוך שאתה משתדל לא לשאול את עצמך למה קראו לבניינים בביגור על שם סמים.
המשך >>
ארבעה בפסטיבל אחד (מלבד הכתב)
מאת איתי גרייף
פורסם בתאריך: 16/11/2005
במקום איתי יש
רוחשים כמו עלים
כל מיני איתי
המשך >>
המהפכה תתחיל עם גלגול הקוביה
מאת טל גוטמן
פורסם בתאריך: 05/10/2005
כשהמהפכה תפרוץ, עורכים שנותנים לכתבות שלהם טיזרים פלצניים יועמדו ליד הקיר. בינתיים, גוטמן מנסה לשכנע אותכם שאתם בעצם מקדמים אותה ברגעים אילו ממש.
המשך >>
בשבילו זה רולפליי, בשבילך חלב: סינדרום האימא הכועסת אחרי 15 שנה
מאת ג'יימס מ. וורד
פורסם בתאריך: 01/08/2005
הכתבה שלפניכם נשלפה ממצולות הזמן -- לפני 15 שנה, היא היוותה "קו מדיניות רשמי" של חברת משחקי התפקידים המובילה בעולם. הפאה החמישית תירגמה והוסיפה הערות כדי שכולנו נוכל להיווכח כמה גדלנו.
המשך >>
הטיזרים הרעים
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 02/06/2005
כולנו יודעים שאיכות זה חשוב. כולנו יודעים שלא כל המשחקים שמגיעים לשולחנו של אחראי המשחקים השולחניים הם, איך אומרים, איכותיים. אבל לא כולנו יודעים כמה המצב חמור.
המשך >>
האישה האחת והאישה האחרת
מאת יהונתן פיליפסן
פורסם בתאריך: 02/06/2005
הנה נסיון לעשות משהו קצת שונה: בטור הזה, יוני יציג בפנינו קבוצות. לא משחקים, לא עלילות, אלא קבוצות חיות ונושמות, כמו שלנו. הבה נהיה מציצנים.
המשך >>
ביגור
מאת אור מידן
פורסם בתאריך: 01/05/2005
באתרים אחרים אתם יכולים למצוא מאות תמונות מביגור שהיה עלינו לטובה, וכן מאחיו "עולמות." הפאה בחרה  להציג תמונה אחת מסך כל התמונות האלו, שתייצג נאמנה אתמה שעבר עלינו. הנה היא.
המשך >>
העמותה, יעדים
מאת איתי חורב, מזכיר הועד
פורסם בתאריך: 19/04/2005
מערכת העיתון נזכרת בהיותה בטאונה של העמותה לקידום משחקי תפקידים ומחליטה להגיש לכם גם קצת מדינאות נבונה. והפעם: מזכיר הועד מספר לנו לאיפה אנחנו הולכים השנה.
המשך >>
המיתולוגיה של משחקי התפקידים
מאת איילת ברטוב
פורסם בתאריך: 18/04/2005
ועכשיו ההיפך: על המיתולוגיה שלנו. איילת על כמה מהאמיתות המוזרות שנקשרו סביב התחביב שלנו.
המשך >>
Powered by Comrax כל הזכויות ובכללן על התכנים המוצגים באתר זה שמורים לכותבים ולעמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל. כל העתקה, לרבות במדיה מודפסת או דיגיטלית, אסורה ללא אישור מפורש. Design by Tryscer