מסביב לשולחן
בחזרה לשער
קרה לכם פעם: "זמן סשן"
מאת חגי אלקיים
פורסם בתאריך: 02/07/2006

שחקני תפקידים מאוחדים לא רק במה שקורה במהלך פגישות המשחק שלהם: הם מאוחדים גם בכך שכל פגישות המשחק שלהם הן רחוקות ונדירות, בשל העובדה שזימון סשן הוא משימה כמעט בלתי אפשרית.

המשך >>
קרה לכם פעם...
מאת חגי אלקיים
פורסם בתאריך: 02/06/2006
כששחקני תפקידים נפגשים ומתחילים לדבר על המשחקים שלהם ניתן לשמוע את המשפט "קרה לכם פעם ש..." בתדירות גבוהה למדי. רובנו מגלים שאנחנו לא כל כך שונים, מה שקרה לקבוצה שלנו קרה לכל שחקנן שני בביגור.
המשך >>
איך תסגור את המשחק לפני כולם: קווים מנחים לכתיבת טיזר טוב
מאת צוות ביגור
פורסם בתאריך: 01/03/2006
כחלק מההכנות לכנס ביגור המתרגש עלינו לטובה, ובשיתוף פעולה בין צוות ביגור לצוות הפאה החמישית, הנה אחד מהמדריכים המצויינים של אתר ביגור, שלוקטו ונערכו על ידי איתי גרייף. תוכלו למצוא עוד מדריכים מצויינים – בראשם "מדריך הטרמפיסט לביגור" – כאן.
המשך >>
משחק פואנטה דו- מסלולי בתוספת אגוזים
מאת מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 02/01/2006
ועתה לדרך מצויינת לבשל משחק, לאותם שלושה מביניכם שבאמת מכינים את משחקי הביגור שלהם ארבעה חודשים מראש. מי אתם לעזאזל? אתם מפחידים את איש הפרומואים המסתורי לאללה. אתם גם אורזים מזוודות לטיול קיץ שלכם בואך ינואר? מזפתים את הגג באביב? מפרזלים את הסוסים -- טוב, אוקי.
המשך >>
אלתור מחושב
מאת מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 05/10/2005
המערכת תנסה לאלתר עכשיו פרומו. מוכנים? על רטוב, בלי אימונים. רק אילתור. הנה. טוב. לגמרי בלי הכנות מראש, מוכנים? הנה אנחנו עומדים לאלתר. כל רגע, כל שניה, הנה זה -- אוי, נגמר המקום. טוב נו.
המשך >>
שיקוף, חלק ג'
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 03/09/2005
בחלק השלישי של סדרת השיקוף מדגיש ומשתמש זיו ברעיונות שהוצגו עד כאן כדי לתכנן עלילה שלמה התפורה במיוחד לשלוש דמויות שנבחרו באקראיות.
המשך >>
מאחורי "אימה ומסתורין בעיר ליאו-גיר"
מאת מיכאל גורודין, איתי גרייף
פורסם בתאריך: 02/07/2005
כמו בחודש שעבר, גם הפעם אין מבט מלא על ההרפתקה ללא כמו תובנות שמאחורי הקלעים.
המשך >>
שיקוף, חלק ב'
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 02/07/2005
טכניקת השיקוף, שהוצגה לנו בחלק הקודם של מאמר זה, מורחבת כאן הלאה לשיקוף בין אפשרויות, שיקוף של אירועים ומקומות, ניגודים ועוד. העוד עורך ביקש לציין כי בניגוד לשמועות העורך אינו שיקוף שלו.
המשך >>
שיקוף - חלק א
מאת זיו וויטיס
פורסם בתאריך: 02/06/2005
והנה לפנינו הכתבה הראשונה בסדרה השניה של הפאה החמישית. קצת על איך מציגים דמויות ועולם לשחקנים שלכם בצורה יותר טובה, והרבה מאוד על איך משקים צבי ים במיץ אבוקדו.
המשך >>
מאחורי "גורל הנחשול"
מאת איתי גרייף, מיכאל גורודין
פורסם בתאריך: 01/06/2005
אבל זה לא הכל! שני הסופרים האיכותיים של ההרפתקה האיכותית שלעיל רצו לספר לכם כמה דברים על פרוייקט הממלכה ועל השיקולים שעמדו מול עיניהם כשהם ישבו לכתוב אותה. בפרסום הבא הבטיחו לנו גורודין וגרייף כמה תובנות לגבי משחקי הממלכה האחרים, וכן, כמובן, את המשחקים עצמם.
המשך >>
Powered by Comrax כל הזכויות ובכללן על התכנים המוצגים באתר זה שמורים לכותבים ולעמותה לקידום משחקי תפקידים בישראל. כל העתקה, לרבות במדיה מודפסת או דיגיטלית, אסורה ללא אישור מפורש. Design by Tryscer